BODEK producent oświetlenia lampy wiszące kinkiety żyrandole producent w Polsce

BODEK producent oświetlenia lampy wiszące kinkiety żyrandole producent w Polsce

POLSKA - ŚLĄSKIE
42-290 Blachownia
ul. Leśna 2
tel./fax: 48 34 327 03 94

www.bodek.biz.pl
biuro@bodek.biz.pl

BODEK producent oświetlenia lampy wiszące kinkiety żyrandole producent w Polsce
 

BODEK jest firmą rodzinną założoną przez Bogusława Kocińskiego w 1995 roku. Produkujemy sprzęt oświetleniowy zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

Staramy się doskonalić nasze wyroby, aby zaspokoić oczekiwania klientów. Jesteśmy niezwykle elastyczną firmą posiadającą szeroką gamę wzorów lamp, żyrandoli oraz kinkietów. Klosze oferowane do naszych wyrobów są dynamicznie zmieniane w zależności od zainteresowania odbiorców.

BODEK producent oświetlenia lampy wiszące kinkiety żyrandole producent w PolsceBODEK producent oświetlenia lampy wiszące kinkiety żyrandole producent w PolsceBODEK producent oświetlenia lampy wiszące kinkiety żyrandole producent w PolsceBODEK producent oświetlenia lampy wiszące kinkiety żyrandole producent w Polsce
 

Jako producent lamp, żyrandoli oraz kinkietów zapewniamy wysoką jakość produktów. Do produkcji naszych wyrobów używamy najwyższej jakości materiały, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne.

Nasze produkty posiadają certyfikaty jakości gwarantujące kontrahentom z kraju i zagranicy bezpieczeństwo i pewność użytkowania. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów.

Poniżej prezentujemy część naszej oferty, aby obejrzeć pełen asortyment, zapraszamy na naszą stronę internetową.

BODEK

Рейтинг@Mail.ru
Google+